Projektowanie


Istotną częścią produdcji materiałów POS jest ich projektowanie pod potrzeby Klienta. Oferujemy Państwu możliwość stworzenia projektu dostosowanego do danego produktu. Da to możliwość wyróżnienia go wśród innych elementów POS.

Frezowanie


Oferujemy usługę frezowania 2D jak i 3D. Wykonujemy frezowanie pojedynczych detali jak i produkcji seryjnych. Dzięki dużej sztywności możemy bez problemu frezować nie tylko w miękkich materiałach, ale również w twardych utrzymując wysoką jakość frezowanych powierzchni.

Cięcie


Posiadamy również lasery CO2 do tworzyw sztucznych. Umożliwia nam to cięcie jak i grawerowanie takich materiałów jak: PMMA, HIPS, PS, PET, drewno, guma, karton i inne. Wycięte elementy możemy pozaginać, pokleić, połączyć z innymi elementami tworząc gotowy produkt.

Drukowanie


Dzięki drukowi solwentowemu możemy nasze produkty ubrać w szatę graficzną nadając im wyjątkowy wygląd dopasowany do produktu. Maszyna umożliwia druk z najwyższą jakością w rozdzielczości od 54 0dpi do 1440 dpi, wydruki są odporne na warunki atmosferyczne. Możliwe jest również laminowanie wydruków w celu poprawienia odporności na ścieranie.